אודות

משמעות המילה “Sugoy” בשפה היפנית היא: “מדהים” – זו גם המילה הראשונה שתגידו כשתראו את המוצרים שלנו! סוגוי דיזיין נוסדה בשנת 2008 כחברה יצרנית העוסקת בעיצוב , בייצור והשכרה של ציוד וריהוט לאירועים, ברים, מסעדות, גני אירועים ומתמחה במערכות ישיבה וריהוט אלטרנטיבי יוקרתי, בנוסף סוגוי מספקת מוצרים לפי הזמנה מיוחדת – אתם קובעים ואנחנו מכינים! 

החברה עובדת עם מיטב המפיקים והמעצבים בענף האירועים ונותנת את הפלטפורמה למעצבים ואדריכלים בשוק להגשים חלומות.

כל המוצרים שלנו מגיעים לאירוע שלך כחדשים! מוצרי החברה המושכרים לאירועים מתאפיינים במודולאריות והם ניתנים לפירוק והרכבה באופן פשוט וקל במקום האירוע ולפיכך, ניתנים להתאמה ולשינוי בהתאם לאופי המקום ולמידותיו. לחברה מלאי מוצרים נרחב וביכולתנו לספק מוצרים מוכנים באופן מיידי.

חברת סוגוי תמיד דואגת להישאר עדכנית ולהמציא את עצמה מחדש, המוצרים רלוונטיים לטרנדים של כל תקופה ומיוצרים ברמת גימור ותחזוקה גבוהה ביותר!

יתרונות – סוגוי פועלת מתוך אהבה ליצירה ולעשייה. מה שמניע אותה זו האהבה לעיצוב ויצור החל מתהליך הרעיון ובניית הקונספט ועד למוצר מוגמר, בשל האהבה לתחום העיצוב החברה מרבה לפעול גם בפרויקטים חיצוניים שאתגרו איתנו באופן יצירתי ונשאבת לסוגים שונים של אתגרים יצירתיים וייחודיים. 

פרויקטים מובילים של סוגוי: ידיעות אחרונות | אשדר | גני אירועים | ברים | מועדונים 

ואולמות אירועים שונים, שותפים לתהליכי עיצוב לאירועים מסוימים.

סוגוי דוגלת באיכות, בשירות ובנוחות! אנו יוצרים עבורך את הרעיון והקונספט ומלווים אותך מכל הלב ובמלוא המקצועיות!

נוסף לעגלה